Przejdź do treści

Kim jesteśmy? 2 dziewczyny połączone zajawką do rowerów, ideą zrównoważonego projektowania oraz upcyklingu. Wszystko co znajdziecie na naszej stronie robimy o własnych siłach i zasobie czasowo-osobowym. Każdy produkt przechodzi przez ich ręce. Wspólnie wymyślają wzory i testujemy je na naszych miejskich i wiejskich wyprawach. Szyjemy gadżety festiwalowe i firmowe. Nie boimy się wyzwań!

Nasza współpraca zaczęła się podczas Malta Festival Poznań, kilka lat temu. Zosia szyła gadżety (torby, nerki, etui), Olga koordynowała promocję. Od 2017 roku tworzyłyśmy razem gadżety festiwalowe. Od słowa do słowa, projektu do projektu, kawki do kawki, okazało się że łączy nas rowerowa zajawka i chęć wykorzystania swoich umiejętności do tworzenia rzeczy, których same chcemy nosić, wozić i  używać. 

Zosia

https://kuluza.comArchitektka tkanin, projektantka gadżetów festiwalowych i elementów scenografii. Kochająca tworzyć i projektować. Od lat prowadzi KULUZA studio. Właściwie zmuszona do  tego przez wewnętrzne potrzeby, które powodują że często czas wolny spędza w pracowni przykuta do maszyn. Nie lubi chodzić, więc rower jest tym co ratuje ją z problemu przemieszczania. Uwielbia ścigać się na ścieżkach rowerowych i jeździć pod górę. Żeby było dziwniej – nie lubi zjeżdżać z górek – myślę że to bardzo istotne w kontekście tej działalności.

Olga

Z zawodu zajmuje się grafiką projektową, pracą w kulturze, sztuką wizualną i nurkowaniem. W głowie ma w opór pomysłów i stara się je realizować zazwyczaj bezzwłocznie. Lubi w pocie czoła i brudu uciekać na wyprawy rowerowe

Wybierz swoją walutę / Choose your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro